Szkolenia marketingowe

CSR – realizacja idei w przedsiębiorstwie

W ciągu ostatnich kilku lat idea społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) wpisała się w funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku. Dostrzegają one korzyści z realizacji tego typu działań związane przede wszystkim ze wzrostem zaufania otoczenia oraz umacnianiem dobrego wizerunku. Uczestnicy zapoznają się z przykładami dobrych praktyk w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu.

Relaksacja jako sposób radzenia sobie ze stresem

Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w umiejętność rozpoznawania u siebie symptomów stresu. Dzięki szkoleniu uczestnicy będą mieli okazję by zapoznać się z wybranymi technikami relaksacji oraz nauczyć się stosować je jako metody radzenia sobie ze stresem.

Social media

Szkolenie jest adresowane do wszystkich tych, którzy myślą o rozwoju swojej marki w mediach społecznościowych. To seria kanałów, które już na stałę wpisały się w zadania marketerów i które nieustannie ewoluują. Ich prosta i łatwość dostępu wiąże się także z trudnościami przyciągnięcia uwagi odbiorców i radzenia sobie z kłopotliwymi sytuacjami.