Urszula Skrok-Kuczera

Szkoleniowiec, trener – z zamiłowania i chęci. Ukończyła Telekomunikację na Politechnice Poznańskiej i Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Certyfikowany(BSI) Auditor wiodący systemu zarządzania jakością według ISO 9000-2000. Posiada Certyfikat PMI "Project management foundations" i "Project shedule and cost management". Ukończyła Szkołę Coachingu z akredytacją ICF (International Coach Federation). Posiada certyfikat kompetencji: CoachWise Essentials™.
Pracowała dla największej firmy branży IT. Zajmowała się tam promocją i badaniem rynku, kierowała zespołem przedstawicieli handlowych zajmujących się obsługą firm, zespołem monitorującym jakość obsługi klientów. Dziesięć lat doświadczeń i szkoleń z zakresu sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej, obsługi klienta, komunikacji, współpracy, konfliktów, systemu CRM, coachingu oraz wsparciu rozwojowym kadry menadżerskiej.
Jej motto w pracy trenera- ”Nie można nauczyć człowieka niczego, można tylko pomóc odnaleźć mu to w nim samy”(Galileusz). Nie dawać rozwiązań, ale ich szukać. Wspólnie. Spoglądać przez okno możliwości. Dostrzegać potencjał ludzi.