Kategorie szkoleniowe

Agencja SEDNO sp. z o.o. specjalizuje się w szkoleniach dla administracji publicznej. Z naszych usług korzystają sądy, starostwa i urzędy. Realizujemy je zarówno w formie dedykowanej jak i w ramach współpracy podwykonawczej podczas szkoleń dofinansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wybierając naszą firmę nie muszą się Państwo martwić o żaden aspekt projektu: jesteśmy samowystarczalni w zakresie produkcji profesjonalnych materiałów dydaktycznych jak również produkcji audiowizualnej w standardzie DVD. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń dla administracji publicznej z naszej oferty. . Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Donald L. Kirkpatrick uznał, że wybór trenera jest bardzo istotnym elementem warunkującym powodzenie szkolenia. Jego kwalifikacje powinny odpowiadać wymaganemu poziomowi wiedzy na określony temat, chęci i umiejętności jej przekazywania, a także zdolności do angażowania uczestników do wspólnej pracy. Trener musi więc zdobyć zaufanie grupy i stworzyć odpowiedni klimat, aby konsekwentnie realizować potrzeby szkoleniowe grupy. Dlatego niezmiernie ważne jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności trenerskich. Przygotowywane przez nas szkolenia dla trenerów uwzględniają różny stopień zaawansowania grupy, przygotowują merytorycznie i jednocześnie dbają o warsztat pracy. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń dla trenerów z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Dziś mówimy o sprzedaży używając terminów: sztuka czy gra. Aby nadążyć za konkurencją handlowcy muszą ciągle doskonalić swoje umiejętności: techniki sprzedaży, obsługa klienta, obsługa reklamacji, komunikacji z klientem. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najlepiej ocenianych przez naszych Klientów szkoleń handlowych z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Rekrutacja i selekcja pracowników, ocena pracowników, zarządzanie szkoleniami, komunikacja wewnętrzna to dziś wyzwania dla nowoczesnych działów personalnych. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń human resources z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Szkolenia dedykowane logopedom, pedagogom i terapeutom. Szkolenia pozwalają uzupełnić wiedzę nie tylko teoretyczną, ale również praktyczną w danym zakresie, prowadzone metodami warsztatowymi.Ciągłe doskonalenie własnych umiejętności staje się dziś koniecznością. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę specjalistycznych szkoleń logopedycznych i pedagogicznych z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Badania marketingowe, e-marketing, branding, reklama to dziś powszechne zadania pracowników działów marketingów. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń marketingowych z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Kierowanie zespołem pracowników nie należy do prostych zadań. Skuteczny kierownik buduje właściwe relacje w zespole, potrafi motywować i oceniać pracowników, rozwiązuje konflikty i ma widoczne efekty. Doskonalenie umiejętności menedżerskich staje się dziś koniecznością. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń menedżerskich z naszej oferty. Zajęcia z wyżej wymienionej tematyki są prowadzone w formie szkoleń otwartych lub szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Przepisy prawne ulegają częstej dezaktualizacji. Dlatego niezmiernie ważne jest ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji w zakresie przepisów prawa pracy, zamówień publicznych, czy prawa prasowego. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń prawniczych z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Pracownicy działów PR, rzecznicy prasowi różnymi metodami dążą do kreowania pozytywnego wizerunku firmy oraz posługują się najważniejszymi technikami public relations. Doskonalenie tych umiejętności staje się dziś koniecznością. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń public relatins z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.

Asertywność, skuteczna komunikacja, zarządzanie sobą w czasie to umiejętności, które należy ciągle trenować. Poniżej prezentujemy Państwu tematykę najpopularniejszych szkoleń doskonalących umiejętności osobiste z naszej oferty. Zajęcia są prowadzone w formie szkoleń otwartych szkoleń zamkniętych w zależności od indywidualnego zapotrzebowania klienta.