Grzegorz Zbiński

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunkach „Rachunkowość zarządcza″ oraz „Finanse i bankowość″. Od 1996 roku zaangażowany w duże projekty z zakresu sponsoringu sportowego oraz reklamy, wśród których warto wspomnieć „Inwazję Mocy″ RMF FM, obsługę reklamową KS Podhale Nowy Targ. Doświadczenie poligraficzne zdobywał podczas pracy w Agencji Reklamowej SIGN oraz drukarni Press Colour.
Od 2000 r. wdrożeniowiec systemów informatycznych z zakresu finansów, w tym modułu kontroli podatkowej INFRAPOLTAX. Obecnie zaangażowany w jeden z największych projektów systemu informacji o terenie w Polsce. Autor cyklu szkoleń z zakresu GeoMedia Professional dla KGHM PM S.A. Od 2008 r. redaktor naczelny serwisu Trener BIZNESU.
Zrealizował kilkadziesiąt filmów dokumentalnych poświęconych treningom biznesowym w tym klika korporacyjnych podczas szkoleń medialnych i szkoleń wewnętrznych dla trenerów korporacyjnych oraz zarządów znanych firm.
Współtwórca EMS - Elektronicznego Menedżera Szkoleń oraz platformy badawczej SPOT. Odpowiedzialny za komunikację wizualną, design i realizację materiałów szkoleniowych.
Od 2009 r. buduje nową markę Spółki - agencję interaktywną Chimera STUDIO, która ugruntowuje pozycję firmy na polach związanych z nowoczesną technologią, kreacją multimedialną i produkcją filmową na potrzeby komercyjne.