Prawo Zamówień Publicznych w aspekcie praktycznym

Autor programu: 

Marcin Sobota

Z wykształcenia prawnik od ponad czterech lat związany z samorządem terytorialnym. Specjalizuje się w gospodarce nieruchomościami, prawie prasowym oraz ochronie danych osobowych. Od kilku lat prowadzi szkolenia z zakresu swojej specjalizacji.

Szacowana liczba dni szkoleniowych: 
1
Krótko o szkoleniu: 

Szkolenie przeznaczone dla pracowników firm prywatnych oraz osób zatrudnionych w jednostkach zobligowanych do stosowania ustawy Prawo zamówień publicznych (pracownicy samorządowi, pracownicy instytucji państwowych).

Korzyści ze szkolenia: 

Podniesienie poziomu praktycznej wiedzy z zakresu stosowania przepisów prawa zamówień publicznych.

Umiejętności, jakie nabędą uczestnicy: 

Umiejętność samodzielnego tworzenia SIWZ-u oraz ofert w zamówieniach publicznych, umiejętność przygotowywania opisu przedmiotu zamówienia. Uczestnicy szkolenia nabiorą praktycznej wiedzy z zakresu prawa zamówień publicznych niezbędnej do samodzielnego wykonywania zadań zarówno jako oferenci jak i zamawiający.

O szkoleniu

Metody szkoleniowe wykorzystywane w tym projekcie

Analiza orzecznictwa
Analiza przypadku (Case Study)
Dyskusja
Pytania i odpowiedzi
Rozwiązywanie kazusów
Wykład z prezentacją

Zapisy tradycyjne

Dla wszystkich Państwa, którzy preferują tradycyjne metody zapisu na szkolenie, poniżej udostępniamy odnośniki do pobrania dokumentów Zgłoszenia na szkolenie w kilku najpopularniejszych formatach plików. Prosimy o pobranie odpowiadającego Państwu pliku, jego zapisanie, wydrukowanie (lub wypełnienie i wydrukowanie) a następnie przekazanie podpisanego zgłoszenia do nas na adres wskazany w formularzu lub faks (76) 722-88-34. W razie wątpliwości prosimy o kontakt tel. (76) 722-88-33.

Zgłoszenie w formacie
MS Word 2007 + (DOCX)
Zgłoszenie w formacie
MS Word 97 (DOC)
Zgłoszenie w formacie
Adobe Acrobat (PDF)
Formularz zapisu w docx Formularz zapisu w docx Formularz zapisu w docx