Nowy serwis Agencji SEDNO!

Nowa Agencja SEDNO

Całość naszego serwisu działa dzięki EMS - Elektronicznemu Menedżerowi Szkoleń, który został przebudowany praktycznie od zera. W połączeniu z filozofią proklamowaną przez „drupalowców” (http://www.drupal.org) uzyskaliśmy całkiem dobry i wydajny efekt. Przed nami jeszcze kilka aktualizacji, które będziemy wdrażać na bieżąco bez szkody dla prezentowanych treści.
Wobec pojawienia się nowych urządzeń, w których można przeglądać treści, takich jak tablety i komórki, chcieliśmy również, aby nasz serwis ładnie prezentował treści na urządzeniach mobilnych i to w zależności od tego, czy oglądamy ją w pionie, czy w poziomie. Elastyczność ta niesie ze sobą wiele kompromisów, ale udało się ją wdrożyć w zadowalającym stopniu.
Co przed nami?
Przed nami wdrożenie kilku zacnych funkcjonalności z projektu EMS, nad którymi musimy jeszcze popracować w kontekście nowoczesnej prezentacji treści. Jedną z podstawowych zmian, która wybitnie wpłynęła na wydajność nowego Elektronicznego Menedżera Szkoleń, jest wyłączenie części transakcyjnej do odrębnej obsługi, realizowanej poza i bez wpływu na prezentowanie treści.
Życzymy Państwu miłego przeglądania naszego serwisu i zapraszamy do korzystania z naszych usług szkoleniowych.