Justyna Broniecka-Klim

Trener, Spec. HR, Manager, Project Manager. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na Wydziale Zarządzania. Podyplomowo wykształcona w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi oraz twardego HR-u. Ukończyła Akademię Trenera Biznesu na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Certyfikowany Project Manager PRINCE2.
Od 10 lat aktywna zawodowo. Połączenie doświadczenia ze stanowisk menadżerskich oraz HR-owych daje jej pełny obraz postrzegania pracownika i pracodawcy.
Od ponad roku aktywny członek Organizacji Toastmasters. Organizacji zajmującej się kształceniem profesjonalnych mówców oraz liderów. Aktualnie ukończony poziom mówcy zaawansowanego oraz lidera zaawansowanego na poziomie brązowym. W ramach organizacji była prelegentem na konferencji TLI (Toastmasters Leaders Institiute) w Krakowie. Organizatorka wielu wydarzeń merytorycznych oraz integracyjnych.
Od listopada 2011 członek Stowarzyszenia Narzędziownia, a od maja 2012 członek Zarządu Stowarzyszenia Narzędziownia. W ramach Stowarzyszenia Project Manager ogólnopolskiego zjazdu Trenerów Narzędziownia 9.0 oraz Narzędziownia 10.0.
Od 4 lat trener. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu twardego i miękkiego HR-u, wystąpień publicznych oraz Zarządzania Projektami. Swoje doświadczenia czerpie z pracy zawodowej w korporacjach oraz z doświadczeń z organizacji do jakich przynależy.
Prowadzone przez nią szkolenia nastawione są na praktykę oraz naukę przez doświadczenie.